PLD09210B12HH / PLD10010B12HH Wentylatory MSI PLD09210B12HH (85mm) + 2 x PLD10010B12HH (95mm) RTX2080 RTX2080Ti GAMING X TRIOPLD09210B12HH / PLD10010B12HH Wentylatory MSI PLD09210B12HH (85mm) + 2 x PLD10010B12HH (95mm) RTX2080 RTX2080Ti GAMING X TRIO
MSI PLD09210B12HH + PLD10010B12HH RTX2080 RTX2080Ti GAMING X TRIO (Zestaw wentylatorów)
Zestaw zawiera 3 wentylatory (2x 95mm) oraz 1x85mm
Model:PLD10010B12HH
Napięcie: DC 12 V
Prąd: 0.40AMP
Wymiary wentylatora (L x b x H): ok. 95mm * 95mm * 13mm
Odległość otworów montażowych: ok. 40mm * 40mm * 40mm (od środka do środka)
Złącze zasilania: 4-Pin Header
Model: PLD09210B12HH
Napięcie: DC 12 V
Prąd: 0.40AMP
Wymiary wentylatora (L x b x H): ok. 87mm * 87mm * 13mm