PLD09210B12HH Wentylatory Power Logic 2x PLD09210B12HH 12V 0.4A (85mm)
Wentylatory Power Logic 2x PLD09210B12HH 12V 0.4A (85mm)
Refurbished
KOD PRODUKTU: PLD09210B12HH
Stan produktu: Używane (odzyskane z demontażu)
czas realizacji: