PLD10010S12HH Wentylator Power Logic PLD10010S12HH 12V 0.40A (95mm)PLD10010S12HH Wentylator Power Logic PLD10010S12HH 12V 0.40A (95mm)PLD10010S12HH Wentylator Power Logic PLD10010S12HH 12V 0.40A (95mm)
Wentylator Power Logic PLD10010S12HH 12V 0.40A (95mm)
Refurbished
KOD PRODUKTU: PLD10010S12HH
Stan produktu: Używany (odzyskane z demontażu)
czas realizacji: