PLD10010S12HH Wentylatory Power Logic 2x PLD10010S12HH 12V 0.40A (95mm)PLD10010S12HH Wentylatory Power Logic 2x PLD10010S12HH 12V 0.40A (95mm)PLD10010S12HH Wentylatory Power Logic 2x PLD10010S12HH 12V 0.40A (95mm)PLD10010S12HH Wentylatory Power Logic 2x PLD10010S12HH 12V 0.40A (95mm)
Wentylatory Power Logic 2x PLD10010S12HH 12V 0.40A (95mm)
Refurbished
KOD PRODUKTU: PLD10010S12HH
Stan produktu: Używane (odzyskane z demontażu)
czas realizacji: