PLD08010S12HH Wentylator Power Logic PLD08010S12HH 12V 0.35A Gigabyte Gaming Windforce GTX 950 960 970 980 1050 1060 1070 1080 (75mm)PLD08010S12HH Wentylator Power Logic PLD08010S12HH 12V 0.35A Gigabyte Gaming Windforce GTX 950 960 970 980 1050 1060 1070 1080 (75mm)PLD08010S12HH Wentylator Power Logic PLD08010S12HH 12V 0.35A Gigabyte Gaming Windforce GTX 950 960 970 980 1050 1060 1070 1080 (75mm)PLD08010S12HH Wentylator Power Logic PLD08010S12HH 12V 0.35A Gigabyte Gaming Windforce GTX 950 960 970 980 1050 1060 1070 1080 (75mm)PLD08010S12HH Wentylator Power Logic PLD08010S12HH 12V 0.35A Gigabyte Gaming Windforce GTX 950 960 970 980 1050 1060 1070 1080 (75mm)
Wentylator Power Logic PLD08010S12HH 12V 0.35A Gigabyte Gaming Windforce GTX 950 960 970 980 1050 1060 1070 1080 (75mm)
Opis:
Model: PLD08010S12HH
Z 4-pin PWM złącze żeńskie
Napięcie znamionowe: 12V
Prąd znamionowy: 0,35amp
Otwór do otworu: 40mm (1.574 "")
Otwór montażowy Dia:2.5mm
Wymiary (mm):75mm(2.95 "")x 10mm (0.39"")