PLB06625B12HH Wentylator Power Logic PLB06625B12HH 12V 1.0A 4-pin Gainward GTX970 (65mm)PLB06625B12HH Wentylator Power Logic PLB06625B12HH 12V 1.0A 4-pin Gainward GTX970 (65mm)
Wentylator Power Logic PLB06625B12HH 12V 1.0A 4-pin Gainward GTX970 (65mm)
Refurbished
KOD PRODUKTU: PLB06625B12HH
Stan produktu: Używany (odzyskane z demontażu)
czas realizacji: