101010004722 Chłodzenie EVGA 101010004722 2x PLA09215B12H (87mm) 12V 0.55A GTX 1080 SC ACX 3.0101010004722 Chłodzenie EVGA 101010004722 2x PLA09215B12H (87mm) 12V 0.55A GTX 1080 SC ACX 3.0101010004722 Chłodzenie EVGA 101010004722 2x PLA09215B12H (87mm) 12V 0.55A GTX 1080 SC ACX 3.0101010004722 Chłodzenie EVGA 101010004722 2x PLA09215B12H (87mm) 12V 0.55A GTX 1080 SC ACX 3.0101010004722 Chłodzenie EVGA 101010004722 2x PLA09215B12H (87mm) 12V 0.55A GTX 1080 SC ACX 3.0101010004722 Chłodzenie EVGA 101010004722 2x PLA09215B12H (87mm) 12V 0.55A GTX 1080 SC ACX 3.0101010004722 Chłodzenie EVGA 101010004722 2x PLA09215B12H (87mm) 12V 0.55A GTX 1080 SC ACX 3.0101010004722 Chłodzenie EVGA 101010004722 2x PLA09215B12H (87mm) 12V 0.55A GTX 1080 SC ACX 3.0101010004722 Chłodzenie EVGA 101010004722 2x PLA09215B12H (87mm) 12V 0.55A GTX 1080 SC ACX 3.0101010004722 Chłodzenie EVGA 101010004722 2x PLA09215B12H (87mm) 12V 0.55A GTX 1080 SC ACX 3.0101010004722 Chłodzenie EVGA 101010004722 2x PLA09215B12H (87mm) 12V 0.55A GTX 1080 SC ACX 3.0101010004722 Chłodzenie EVGA 101010004722 2x PLA09215B12H (87mm) 12V 0.55A GTX 1080 SC ACX 3.0101010004722 Chłodzenie EVGA 101010004722 2x PLA09215B12H (87mm) 12V 0.55A GTX 1080 SC ACX 3.0
Chłodzenie EVGA 101010004722 2x PLA09215B12H (87mm) 12V 0.55A GTX 1080 SC ACX 3.0
Refurbished
KOD PRODUKTU: 101010004722
Stan produktu: Używany (Chłodzenie + 2 wentylatory)
czas realizacji:
Wentylatory 2x PLA09215B12H 12V 0.55A 87mm